O naszej szkole

Kilka słów

Akademia Zdrowia i Urody powstała w 2006 roku. Przedmiotem naszych działań jest przede wszystkim edukacja osób dorosłych. W ramach AZIU powołana została, posiadająca uprawnienia szkoły publicznej, Policealna Szkoła Kosmetyczna Akademia Zdrowia i Urody, kształcąca obecnie w zawodzie technik usług kosmetycznych. Od 2010 roku Akademia prowadzi również działalność szkoleniową pod postacią Placówki Kształcenia Ustawicznego. To daje nam prawo organizowania niemal każdego kursu z prawie wszystkich dziedzin – o tym, szerzej, w zakładce Szkolenia.

Kwestia wyboru szkoły jest sprawa niezwykle odpowiedzialną i ważną, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa zaufania. Mamy nadzieję, że nauka w Akademii Zdrowia i Urody pozwoli uzyskać wysokie kwalifikacje zawodowe lub będzie początkiem rozwijania własnych zainteresowań.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości kształcenia oraz przyjaznej atmosfery w szkole. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi, które pomogą usprawnić naszą współpracę.

Dziękujemy za wybór naszej szkoły.

Szkolenia

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby które pracują już w zawodzie kosmetyczki/ kosmetologa, a także te które chcą poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe doświadczenie, uczyć się od profesjonalistów czy pragną zmienić swoją karierę zawodową. Nasza szkoła kosmetyczna AZiU, współpracuje z Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego Trofeos – zajmującą się organizowaniem szkoleń/kursów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej oraz medycyny estetycznej. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

PrzejdźPrzejdź

Szkoła kosmetyczna

Jeśli jesteś osobą chcącą uzyskać nowy konkurencyjny zawód na rynku pracy – Technik Usług Kosmetycznych lub jesteś zainteresowana jednorocznym dokształceniem na kierunku Wizaż czy Podologia
Zajrzyj do Nas a na pewno Nasza szkoła spełni Twoje oczekiwania!

PrzejdźPrzejdź

Akademia Zdrowia i Urody

Szkoła której warto zaufać!