Salon kosmetyczny Namia Cosmetology w Poznaniu, został stworzony z myślą o Słuchaczkach Policealnej Szkoły kosmetycznej Akademia Zdrowia i Urody, tak aby wszystkie Panie, mogły w jak najlepszym stopniu przygotować się do pracy w zawodzie Technika Usług Kosmetycznych.
Salon kosmetyczny przy pracowni kosmetycznej, jest miejscem w którym Słuchaczki mogą odbyć praktyki oraz nauczyć się praktycznej nauki zawodu, tak by po ukończeniu i zdaniu egzaminów państwowych, mogły prowadzić gabinet kosmetyczny lub pracować na samodzielnym stanowisku kosmetyczki.

W salonie zabiegi wykonywane są przez profesjonalistów, którzy pracują w zawodzie od kilkunastu lat, a co za tym idzie, mają bardzo duże doświadczenie, którym dzielą się z klientami.

W salonie znajduje się dwie sale zabiegowe, poczekalnia, stanowisko do manicure oraz stanowisko fryzjerskie, dzięki czemu terminy zapisów są krótkie, a przez dogodne godziny otwarcia, każdy na pewno znajdzie odpowiednia dla siebie datę wizyty.

W Naszym salonie możecie Państwo znaleźć bogatą ofertę zabiegową, a każdy zabieg wykonujemy z niezwykłą dbałością i dokładamy wszelkich starań aby klientki były zadowolone zarówno z obsługi, jak i efektów jakie uzyskają po przeprowadzonym zabiegu.

W trosce o wysoką jakość usług w gabinecie kosmetycznym, została wprowadzona sprzedaż detaliczna kosmetyków oraz suplementów, które odpowiednio dobrane dla każdego typu cery i problemu, zapewnią utrzymanie efektów uzyskanych, po wykonanych zabiegach.

W Namii wykorzystujemy najwyższej jakości kosmetyki oraz preparaty około zabiegowe, które będą dawały widoczny efekt. Nasze marki to: Souvre, Exuviance, Filorga, Mesoestetic, Natinuel, Xylogic, Peel mission, Jean d’arcel, pHformula, PCR, Farmona

Każdego Naszego klienta cenimy i dbamy o niego, dlatego przed każdym zabiegiem wypełniamy kartę klienta, informujemy o przeciwwskazaniach, możliwych reakcjach jakie mogą wystąpić po wykonanym zabiegu oraz pielęgnacji domowej. Pilniczki, bloki polerskie, patyczki, czepki, pokrowce, klapki zabiegowe, są w naszym salonie jednorazowego użytku a każdy sprzęt wielokrotnego użytku na bieżąco sterylizowany w autoklawie, co powoduje 100% pewność że jest bezpieczny dla klientki. Każda z Naszych specjalistek, dba o dobro swoje i klientki więc zawsze zakłada jednorazowe rękawiczki dezynfekując wcześniej dłonie. To wszystko sprawia że zawsze możesz czuć się u Nas pewnie i bezpiecznie.

Na koniec jako właścicielka Szkoły Policealnej Akademia Zdrowia i Urody oraz Salonu Kosmetycznego Namia Cosmetology, a także wieloletni praktyk w zawodzie Kosmetologa oraz dzięki wykształceniu farmaceutycznemu, pragnę zapewnić, iż dokonamy wszelkich starań, aby wizyty w Naszym gabinecie kosmetycznym, były zawsze dla Państwa przyjemnością, a oczekując od nas porady, zawsze bezpłatnie udzielimy rzetelnej informacji oraz porad odnośnie zabiegów, suplementacji i pielęgnacji domowej.

Do zobaczenia w Namii!
Joanna Ulewak-Stachowiak